Ubezpieczenie pośrednika w handlu nieruchomościami

Jak wiadomo, każdy zawód niesie za sobą pewne ryzyko. Jednak trzeba pamiętać, że im większa odpowiedzialność lub im większymi pieniędzmi się obraca, tym to ryzyko także jest większe. Są zawody, które wymagają od wykonujących ich ludzi szczególnej ostrożności i przede wszystkim dbania o swoje bezpieczeństwo, także finansowe. Wśród nich wymienić warto agenta nieruchomości.

Pośrednik nieruchomości wykupuje specjalne OCPośrednik nieruchomości powinien od razu w momencie rozpoczęcia swojej aktywności zawodowej skorzystać z oferty takiego ubezpieczyciela, który zapewni mu doskonałą, idealnie dopasowaną do specyfiki zawodu polisę OC. Pośrednik nieruchomości ubezpieczenie biura to przecież zawód, w którym pośredniczy się w zawieraniu transakcji o ogromnej wartości. Każde uchybienie czy też jakikolwiek błąd może prowadzić do dużych strat finansowych klienta. A winą za nie obarczony zostanie agent przygotowujący transakcję.

Z tego powodu coraz częściej agenci nieruchomości wykupują specjalne OC. Dzięki temu mogą zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *